Sports 2019 Secondary

RUNNING RACE

SR.NO GIRLS NAME STD SR.NO BOYS NAME STD
1 SAROJ SONAM HARINDAR 6TH (A) 1 CHAUGHULE HARSH VINOD 6TH (A)
2 YADAV ANJALI JAYSINGAR 6TH (B) 2 LALDAS KRISHNAKANT ARVIND 6TH (B)
3 GUPTA ROSHANI SANJAY 7TH (A) 3 KHARBAD LAXMAN UDAYSINGH 7TH (A)
4 SINGH SIMRAN GORAKH 7TH (B) 4 VISHWAKARMA VIPUL SANJAY 7TH (B)
5 SINGH DIKSHA RAJU 8TH (A) 5 SHAH MUNNA GAJADHAR 8TH (A)
6 VAITI KRUITKA BHARAT 8TH (B) 6 PATEL KULDEEP RAKESH 8TH (B)
7 SINGH ANJALI NANDKISHOR 9TH (A) 7 TIWARI AMARNATH DHANDAYAL 9TH (A)
8 VARMA MEENA BHAILAL 9TH (B) 8 PATEL SONU RAMLAL 9TH (B)
9 NISHAD SAPNA SATYANARAYAN 10TH  9 NISHAD KRISHNA RAJESH 10TH

RELY RACE

RELAY RACE RELAY RACE
SR.NO GIRLS NAME STD SR.NO BOYS NAME STD
1 SAROJ SONAM HARINDAR 6TH (A) 1 SRIVASTAV VIJAY AMARNATH 6TH (A)
2 SAROJ ARCHANA BHULLU 6TH (A) 2 YADAV SUMIT MAHENDRA 6TH (A)
3 LALDAS NANDINI ARVIND 6TH (A) 3 RATHOD KAILASH BHIMA 6TH (A)
4 JHA SHRISHTI SUBHCHANDRA 6TH (A) 4 PRAJAPATI NITESH JAGARNATH 6TH (A)
1 YADAV ANJALI JAYSINGAR 6TH (B) 1 MISHRA ADITYA MANOJ 6TH (B)
2 PATEL SANJANA SUBEDAR 6TH (B) 2 LALDAS KRISHNAKANT ARVIND 6TH (B)
3 PAWAR NAINA PAWAN 6TH (B) 3 PRAJAPATI MANDEEP GHANSHYAM 6TH (B)
4 VERMA ANKITA BHAILAL 6TH (B) 4 YADAV AKASH HIRALAL 6TH (B)
1 GUPTA NIKKI MANOJKUMAR 7TH (A) 1 VISHWAKARMA ANMOL MAGANLAL 7TH (A)
2 KHARWAR KAJAL VIRENDRAPRATAP 7TH (A) 2 VISHWAKARMA SACHIN RAMSURAT 7TH (A)
3 CHOUDHARY ANITA PATARAM 7TH (A) 3 KHARBAD LAXMAN UDAYSINGH 7TH (A)
4 BUDLE ANJALI MAHADEV 7TH (A) 4 RAV LAXMAN KAMLESH 7TH (A)
1 SINGH SIMRAN GORAK 7TH (B) 1 KHAR SUNNY ANILKUMAR 7TH (B)
2 PRAJAPATI KHUSHI RAMESHKUMAR 7TH (B) 2 VISHWAKARMA VIPUL SANJAY 7TH (B)
3 YADAV RIYA RAMBACHAN 7TH (B) 3 SIRIMALLA VIGNESH SHRINIVAS 7TH (B)
4 VISHWAKARMA PINKY PAPPU 7TH (B) 4 YADAV PRATIK RAMDRASH 7TH (B)
1 SINGH DIKSHA RAJU 8TH(A) 1 VISHWAKARMA SREENU CHAMANLAL 8TH(A)
2 RATHOD PAYAL PURANSINGH 8TH(A) 2 VISHWAKARMA SANTOSH PAPPU 8TH(A)
3 BOLLU POOJA RAMESH 8TH(A) 3 GUPTA AJAY KAMLESH 8TH(A)
4 SAROJ KANCHAN LAKHANDAR 8TH(A) 4 PRAJAPATI SUNIL RAMUDIT 8TH(A)
1 VAITI KRUTIKA BHARAT 8TH(B) 1 KANOUJIYA BABI RAMLAL 8TH(B)
2 GAVALI BHOOMI ANANT 8TH(B) 2 CHOUDHARY SURAJ OMPRAKASH 8TH(B)
3 SONAR DURGA SANTOSH 8TH(B) 3 BILLA NAREN SRINIVAS 8TH(B)
4 VARMA SHWETA RAMKARAN 8TH(B) 4 GUPTA GAURAV RAJKUMAR 8TH(B)
1 SINGH ANJALI NANDKISHOR 9TH(A) 1 YADAV DHEERAJ MARYAD 9TH(A)
2 YADAV NISHA RAVINDRASHAMBU 9TH (A) 2 PRAJAPATI SHIVAM BECHAN 9TH(A)
3 TIWARI AMARNATH DHANDAYAL 9TH(A)
4 RAV RAM KAMLESH 9TH(A)
1 YADAV POOJA ASHOKKUMAR 9TH(B) 1 BAJAPI ABHISHEK MOOLCHAND 9TH(B)
2 PRAJAPATI SONI JAISRAJ 9TH(B) 2 PATEL SONU RAMLAL 9TH(B)
3 CHAUHAN ARTI OMPRAKASH 9TH(B) 3 SINGH AMAN RAMVILAS 9TH(B)
4 MITTAPELLI MADHAV RAVI 9TH(B)
1 CHAUHAN POOJA RAGHUVAR 10TH 1 PATEL ROHIT RAMASREY 10TH
2 NISHAD SAPNA SATYANARAYAN 10TH 2 BHARAT GANESH RAMESH 10TH
3 NISHAD KRISHNA RAJESH 10TH
4 NISHAD ROSHAN AMRITLAL 10TH

LANGADI

SR.NO GIRLS NAME CLASS SR.NO BOYS NAME CLASS
1 PATEL SANJANA SUBEDAR 6TH(B) 1 YADAV AKASH HIRALAL 6TH(B)
2 YADAV ANJALI JAYSINGAR 6TH(B) 2 PRAJAPATI MANDEEP GHANSHYAM 6TH(B)
3 BHARATI SHALINI ARVIND 6TH(B) 3 DIXIT ATUL KRISHNAKUMAR 6TH(B)
4 CHAVAN RUTUJA PRADEEP 6TH(B) 4 YADAV ADRASH PREMCHAND 6TH(B)
5 SAROJ ARCHANA BHULLU 6TH(B) 5 VISHWAKARMA VIPUL SANJAY 7TH(B)
6 KHAN YASMEEN ALLAUDDIN 7TH(B) 6 KHAR SUNNY ANILKUMAR 7TH(B)
7 PRAJAPAT KHUSHI RAMESHKUMAR 7TH(B) 7 SIRIMALLA VIGNESH SHRINIVAS 7TH(B)
8 GUPTA ANKITA PRADEEP 7TH(B) 8 GIRI  SUNNY DINESH 7TH(B)
9 VARMA ANURADHA JOKHUPRASAD 7TH(B) 9 GUPTA PRINCE SHALIG 7TH(B)
10 YADAV SANJANA SURENDAR 6TH(B) 10 CHAURASIYA ASHISH ANIL 7TH(B)

LANGDI

LANGADI (GIRLS) LANGADI (BOYS)
1 SINGH PRIYANKA SUBHASH 10TH 1 YADAV DHEERAJ MARYAD 9TH(A)
2 PATEL SONIYA SHIVPRAKASH 8TH(A) 2 SINGH AKASH RADHESHYAM 9TH(A)
3 BOLLU POOJA RAMESH 8TH(A) 3 MAURYA VISHAL RAMJATAN 9TH(B)
4 PRAJAPATI MONI JAISRAJ 8TH(B) 4 MAHATO DIPESH INDRADEV 9TH(B)
5 YADAV SAPNA JAYPRAKASH 8TH(A) 5 KHAN SAHIL MEHBOOB 9TH(A)
6 YADAV SAPNA TRIBHUVAN 8TH(A) 6 YADAV AMIT JAYRAM 8TH(B)
7 PARIHAR SHEETALKUMARI SOWALSINGH 10TH 7 PRAJAPATI RAVIKUMAR TILAKRAM 9TH(B)
8 VISHWAKARMA RANI SHIVBACHAN 9TH(A) 8 PULIPATI ADITYA PRAKASH 8TH(A)
9 PATEL NEHA DINESH 9TH(A) 9 KARAMPURI KIRAN VITTAL 8TH(B)
10 SHAIKH HUDA HASHIM 9TH(A) 10 TIWARI AMARNATH DHANDAYAL 9TH(A)

TUG OF WAR

SR.NO GIRLS NAME CLASS SR.NO BOYS NAME CLASS
1 YADAV NISHA RAVINDRASHAMBU 9TH(A) 1 PATEL ROHIT RAMASREY 10TH
2 YADAV SUDHA SURENDAR 9TH(A) 2 KHAN ABDULREHMAN ALLAUDDIN 10TH
3 SINGH ANJALI NANDKISHOR 9TH(A) 3 BHARAT GANESH RAMESH 10TH
4 ADDAGATLA LAYA RAJENDRAPRASAD 9TH(A) 4 SINGH ROHIT ASHOK KUMAR 10TH
5 SINGH DIKSHA RAJU 8TH(A) 5 AVADUATA KARTHIK RAJU 10TH
6 PATEL NEHAL SHIVSHANKAR 8TH(A) 6 VISHWAKARMA BIPIN ANILKUMAR 10TH
7 PATEL KHUSHBU RAVISHANKAR 8TH(A) 7 JAISWAL SHIVAM ANILKUMAR 10TH
8 PATEL SANJANA GULABCHAND 8TH(B) 8 PRAJAPATI SUNIL RAMUDIT 8TH (A)
9 BHARAT DIVYA DEVNATH 8TH(B) 9
10 CHAUHAN POOJA RAGUBAR 10TH 10

SACK RACE

SR.NO GIRLS NAME CLASS SR.NO BOYS NAME CLASS
1 VARMA GOLDI RAMKARAN 6TH(A) 1 HATKAR SAKSHAY RAHUL 6TH(A)
2 YADAV ANJALI JAYSINGAR 6TH(B) 2 YADAV AKASH HIRALAL 6TH(B)
3 SURA ARATI SRINIVAS 7TH(A) 3 ANSARI AVESH RAHEMAN 7TH(A)
4 KHAN YASMEEN ALLAUDDIN 7TH(B) 4 RAY ALOK  MAHENDRA 7TH(B)
1 SINGH DIKSHA RAJU 8TH(A) 1 PRAJAPATI SUNIL RAMUDIT 8TH(A)
2 PULIPATI PAVANI RAGHUVENDRA 8TH((B) 2 KANOUJIYA BABI RAMLAL 8TH((B)
3 YADAV NISHA RAVINDRASHAMBU 9TH(A) 3 TIWARI AMARNATH DHANDAYAL 9TH(A)
4 VERMA MEENA BHAILAL 9TH(B) 4 GUPTA AJEET RAMKRIPAL 9TH(B)
5 NISHAD SAPNA SATYANARAYAN 10TH 5 NISHAD KRISHNA RAJESH 10TH

KABADDI

SR.NO GIRLS NAME CLASS SR.NO BOYS NAME CLASS
1 PATEL SANJANA SUBEDAR 6TH(B) 1 YADAV AKASH HIRALAL 6TH(B)
2 YADAV ANJALI JAYSINGAR 6TH(B) 2 PRAJAPATI MANDEEPGHANSHYAM 6TH(B)
3 BHARATI SHALINI ARVIND 6TH(B) 3 DIXIT ATUL KRISHNAKUMAR 6TH(B)
4 YADAV SANJANA SURENDAR 6TH(B) 4 YADAV ADRASH PREMCHAND 6TH(A)
5 CHAVAN RUTUJA PRADEEP 6TH(B) 5 VISHWAKARMA VIPUL SANJAY 7TH(B)
6 SAROJ ARCHANA BHULLU 6TH(A) 6 KHAR SUNNY ANILKUMAR 7TH(B)
7 KHAN YASMEEN ALLAUDDIN 7TH(B) 7 SIRIMALLA VIGNESH SHRINIVAS 7TH(B)
8 PRAJAPAT KHUSHI RAMESHKUMAR 7TH(B) 8 GIRI  SUNNY DINESH 7TH(B)
9 GUPTA ANKITA PRADEEP 7TH(B) 9 CHAURASIYA ASHISH ANIL 7TH(B)
10 VARMA ANURADHA JOKHUPRASAD 7TH(B) 10 GUPTA PRINCE SHALIG 7TH(B)
1 JAIN NANCY DINESH 8TH(B) 1 PULIPATI ADITYA PRAKASH 8TH(A)
2 OJHA SHEETAL DEVNARAYAN 8TH(B) 2 KARAMPURI KIRAN VITHAL 8TH(A)
3 KASAM SNEHA NARESH 8TH(B) 3 YADAV DHEERAJ MARYAD 9TH(A)
4 SONAR DURGA SANTOSH 8TH(B) 4 MAURYA VISHAL RAMAJATAN 9TH(B)
5 VARMA MEENA BHAILAL 9TH(B) 5 MAHATO DIPESH INDRADEV 9TH(B)
6 YADAV POOJA ASHOKKUMAR 9TH(B) 6 KHAN SAHIL MEHBOOB 9TH(A)
7 SAPPATI RUCHITA JAGDISH 9TH(B) 7 YADAV AMIT JAYRAM 8TH
8 PATEL AARTI RAVISHANKAR 10TH 8 PRAJAPATI RAVIKUMAR TILAKRAM 9TH(B)
9 NISHAD SAPNA SATYANARAYAN 10TH 9

10

TIWARI AMARNATH DHANDAYAL

SINGH AKASH RADHESHYAM

9TH(A)

9TH(A)

 

KHO-KHO

SR.NO GIRLS NAME CLASS SR.NO BOYS NAME CLASS
1 PATEL SANJANA SUBEDAR 6TH(B) 1 LALDAS KRISHNAKANT ARVIND 6TH(B)
2 YADAV ANJALI JAYSINGAR 6TH(B) 2 GUPTA DHEERAJ MANOJ 6TH(B)
3 BHARATI SHALINI ARVIND 6TH(B) 3 MISHRA ADITYA MANOJ 6TH(B)
4 YADAV SANJANA SURENDAR 6TH(B) 4 YADAV SUMIT MAHENDRA 6TH(A)
5 CHAVAN RUTUJA PRADEEP 6TH(B) 5 MISHRA ANMOL SANTOSH 6TH(A)
6 KHAN YASMEEN ALLAUDDIN 7TH(B) 6 SIDDIQUI ASHRAFHUSSAIN A. 7TH(A)
7 PRAJAPAT KHUSHI RAMESHKUMAR 7TH(B) 7 KHARBAD LAXMANSINGH U 7TH(A)
8 GUPTA ANKITA PRADEEP 7TH(B) 8 SINGH RISHU RAMAPATI 7TH(A)
9 SAROJ ARCHANA BHULLU 6TH(A) 9 VISHWAKARMA SACHIN RAMSURAT 7TH(A)
10 VARMA ANURADHA JOKHUPRASAD 7TH(B) 10 VISHWAKARMA ANMOL SANTOSH 7TH(A)
1 SAROJ KANCHAN LAKHANDAR 8TH(A)
2 BHARAT YAMUNA RAMESH 8TH(A)
3 YADAV ANSHU CHANDRASHEKAR 9TH(B)
4 KUSUMA ANUSHA LINGAYYA 8TH(A)
5 CHOUDHARY PRIYANKA OMPRAKASH 9TH(A)
6 YADAV AYUSHI BRIJESH 8TH(A)
7 GUPTA NIKITA PRADEEP 8TH(B)
8 YEMUL SNEHA AMBADAS 8TH(B)
9 MADALE PRANALI SHIVAJI 8TH(B)
%d bloggers like this: